Aká je cena za fotenie svadobného dňa?

Väčšinou je to prvá otázka, ktorú dostávam. V prvom rade budem rád, ak si najskôr pozrieš moju tvorbu a na základe toho sa rozhodneš či ma budeš kontaktovať. Ak sa ti zapáčila budem sa tešiť ak mi napíšeš na jan.rabara@gmail.com a pošlem ti všetky potrebné info ohľadom cenníka.

Aké svadobné balíčky ponúkaš?

Momentálne ponúkam 3 typy svadobných balíkov. Je to fotenie celého svadobného dňa, fotenie svadobného dňa bez ranných príprav a fotenie od ranných príprav po 21:00hod. Ďalšie balíky nemám, ale samozrejme ak mi napíšeš o čo konkrétne máš záujem určite sa nejako dohodneme.

Čo všetko je v tej cene zahrnuté?

V každom balíku je zahrnuté svadobné balenie, v ktorom je krabička s gravírovaním, USB + tlačené fotografie podľa môjho výberu. Pri fotení celého svadobného dňa  je ako “bonus” možnosť fotenia svadobných portrétov v iný deň (podľa dohody) ako svadobný.

Máš v tom zahrnuté aj cestovné náklady?

Cestovné náklady nie sú zahrnuté v cene. Odvíjajú sa na základe lokality, v ktorej fotím.Okruh Žiliny do 50km nerátam žiadne cestovné náklady.  Info ohľadom cestovných nákladov posielam v e-maily s cenníkom.

Ako dlho bývaš na svadbe?

Ak je začepčenie nevesty o polnoci, tak cca do tej 1- pol 2 ráno. Ak začepčenie nevesty nie je, bývam cca do tej polnoci/ pol 1 ráno.

Ako dlho odovzdávaš fotky?

Neviem povedať presný termín. Vždy sa snažím maximálne do 5-6 týždňov od svadby. Odvíja sa to v akej časti svadobnej sezóny sa nachádzam a koľko fotení mám pomedzi svadby. Na začiatku svadobnej sezóny je to cca do 2 týždňov a v druhej polovici sezóny tých 5-6 týždňov.

Fotíš svadobné fotky aj mimo svadobný deň?

Samozrejme fotím aj mimo svadobný deň. Osobne radšej fotím mimo svadobný deň, pretože máme väčší kľud na fotenie a môžeme navštíviť viacero lokalít. Donesiem si viac materiálu, z ktorého potom môžem vybrať to najlepšie.

Bol by si ochotný s nami ísť fotiť aj do zahraničia?

Určite áno a rád. Vždy sa teším keď môžem fotiť na nejakom pre mňa novom a neznámom mieste.

Fotíš len svadby?

Nefotím len svadby. Fotievam aj rande, stužkové, firemné eventy, rodinné fotenia a deti, ale tieto fotenia prispôsobujem podľa voľného pracovného času, keďže primárne sa zameriavam samozrejme na svadby.

Točíš aj video alebo len fotíš?

Som fotograf, takže len fotografujem. Ak niečo natáčam, tak sú to len krátke niekoľko sekundové videa zo svadobných fotení, ktoré robím len pokiaľ je na to čas (nie je to pravidlom).